Kurz FASCIÁLNÍ TERAPIE s pomůckami FAZER

Pro velký zájem vypisujeme další termíny   kurzu,  zaměřeného  na možnosti terapie fascií pomocí 5 specifických terapeutických nástrojů FAZER

.  FAZER jsou průkopníky mezi nástroji na fasciální terapii v Evropě, jsou vyvinuty na základě aktuálního klinického výzkumu a používají je přední odborníci na terapii fascií. Nástroje jsou vyrobeny ve Švýcarsku z nejkvalitnější chirurgické oceli, rychle a snadno se s nimi manipuluje a díky nim lze dosáhnout vynikajících terapeutických efektů v krátkém čase. Nezanedbatelným bonusem je ochrana vašich rukou při terapii.

Teoretická část kurzu obsahuje stručný pohled na problematiku fascií, jejich anatomii a význam a na to navazující možnosti terapie pomocí nástrojů FAZER.

Praktická část kurzu je zaměřena na klinické využití pomůcek FAZER a nácvik různých technik vedoucích k cílené terapii fascií a měkkých tkání.

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty a maséry.

Lektor: Kurz vede zahraniční lektorka Beatrix Baumgartner,MSPhT v angličtině. Lektorka je členkou ARTZT Institutu.  Překlad do ČJ zajistí podle potřeby fyzioterapeut Mgr. Peroutka, nejedná se ale o doslovný překlad. Výuková skripta jsou přeložena do ČJ.

Účastníkům kurzu FAZER nástroje potřebné pro výuku zapůjčíme. V případě zájmu si nástroje pro vlastní potřebu můžete objednat během  kurzu. Našim absolventům poskytujeme slevy z cen nástrojů, stanovené jejich výrobcem - spolenost ARTZT se sídlem v Německu.

Termín a místo konání:  

NOVÉ TERMÍNY PRO ROK 2021 VYPÍŠEME PO DOHODĚ SE ZAHRANIČNÍM LEKTOREM

Cena: 199 eur nebo 5400  Kč.

Obsah kurzu:

 - pochopení struktury a funkce fascií, mechanických vlastností a biomechaniky fascií a neurologických funkcí fascií

- úvod do technik využívajících FAZER nástroje

- klasifikace FAZER  technik a jejich terapeutické cíle

- výběr a aplikace FAZER technik, praktický nácvik

- indikace a kontraindikace využití FAZER

V případě zájmu uvidíte ukázky práce s FAZER   ZDE

K registraci na kurz můžete využít registrační formulář na tomto webu nebo se můžete registrovat mailem na info@sportmedic.cz

Těšíme se na setkání na kurzu. Za organizátory M. Peroutková