Kurz FASCIÁLNÍ TERAPIE s pomůckami FAZER

Poprvé na území ČR  a SR máte možnost absolvovat  kurz zaměřený na možnosti terapie fascií pomocí 5 specifických terapeutických nástrojů FAZER

.  FAZER jsou průkopníky mezi nástroji na fasciální terapii v Evropě, jsou vyvinuty na základě aktuálního klinického výzkumu a používají je přední odborníci na terapii fascií. Nástroje jsou vyrobeny ve Švýcarsku z nejkvalitnější chirurgické oceli, rychle a snadno se s nimi manipuluje a díky nim lze dosáhnout vynikajících terapeutických efektů v krátkém čase.

Teoretická část kurzu obsahuje stručný pohled na problematiku fascií, jejich anatomii a význam a na to navazující možnosti terapie pomocí nástrojů FAZER.

Praktická část kurzu je zaměřena na klinické využití pomůcek FAZER a nácvik různých technik vedoucích k cílené terapii fascií a měkkých tkání.

 

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty a maséry.

Lektor: Kurz vede zahraniční lektorka Beatrix Baumgartner,MSPhT v angličtině. Lektorka je členkou ARTZT Institutu.  Překlad do ČJ zajistí podle potřeby fyzioterapeut Mgr. Peroutka. Skripta jsou v ČJ.

Účastníkům kurzu FAZER nástroje potřebné pro výuku zapůjčíme. V případě zájmu si nástroje můžete objednat u organizátora kurzu, termín dodání cca 14 dní.

Termín a místo konání:  Bratislava 4.11.2018.  Výuka probíhá v době 9-18 hodin. TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZENÝ

Cena: 199 eur

Obsah kurzu:

 - pochopení struktury a funkce fascií, mechanických vlastností a biomechaniky fascií a neurologických funkcí fascií

- úvod do technik využívajících FAZER nástroje

- klasifikace FAZER  technik a jejich terapeutické cíle

- výběr a aplikace FAZER technik, praktický nácvik

- indikace a kontraindikace využití FAZER

V případě zájmu uvidíte ukázky práce s FAZER   ZDE

K registraci na kurz můžete využít registrační formulář na tomto webu nebo se můžete registrovat mailem na info@sportmedic.cz

Těšíme se na setkání na kurzu. Za organizátory M. Peroutková