BLACKROLL® LOOP BAND SET

BLACKROLL® LOOP BAND SET

Výrobce: BLACKROLL AG
Model: BRSETBKBOXC
Dostupnost: Skladem
Cena: 1 045,00 Kč
Bez daně: 863,64 Kč

Sada 3 gum poskytuje všechny výhody flexibilní tréninkové pomůcky. Je určena především pro trénink malých svalových řetězců, zlepšení celkové stability a snížení rizika vzniku úrazů. K výrobě je použita unikátní patentovaná textilie, která obaluje přírodní gumu zajišťující roztažitelnost. Díky tomu nedochází k přímému kontaktu těla s gumou a při tréninku nevzniká nepříjemné tahání za kůži jako u obyčejných gum.

Sada obsahuje 3 gumy o rozměru 30x6 cm s různými odpory a natažitelností. Barva oranžová má odpor nejmenší, zelená má odpor střední a modrá má odpor největší.

Rezistentní materiál - vyrobeno z certifikovaného materiálu STANDARD 100 OEKO-TEX®

Hypoalergenní, nedochází ke kontaktu pokožky s gumou nebo latexem

Udržovat  je možné praním v běžných přípravcích bez chloru, teplota vody do 60°C. Je zakázáno používat aviváž nebo změkčovadla. Sušit je třeba v běžných teplotách bez použití horkovzdušného sušení. Přímé sluneční paprsky při sušení nebo skladování zkracují životnost.

NÁVOD K POUŽITÍ - před použitím si zkontrolujte stav gumy - cvičit začínejte s gumou s menším odporem, postupně přidávejte větší odpor nebo více opakování - cvičte plynule a pomalu - během tréninku pravidelně a klidně dýchejte - výdech provádějte během zátěže, nezadržujte dech - při pocitu silné bolesti přestaňte cvičit - cvičení s gumami během úrazu nebo v poúrazovém období konzultujte s lékařem nebo fyzioterapeutem před zahájením cvičení - pokud máte zdravotní problémy, konzultujte vhodnost cvičení s gumami s lékařem vždy před zahájením cvičení