Kinesio® produkty

KINESIO® TEX CLASSIC
jsou originální Kinesio® tejpy pro léčebné účely ověřené dlouholetou praxí po celém světě.

KINESIO® TEX GOLD FP
jsou tejpy vyrobené podle originální inovované a patentované revoluční technologie v oblasti terapeutických pružných tejpů, která umožňuje využít techniku EDF (Epidermis, Dermis, Fascie) - novinku metody Kinesio Taping®. Tento typ tejpu také rozšiřuje možnost aplikace KTM u dětských pacientů nebo pacientů s velmi jemnou a citlivou pokožkou. 

KINESIO® TEX PERFORMANCE+
 jsou tejpy vyrobené podle inovované technologie, která zajišťuje jemnější tah a  vícesměrnou roztažitelnost. Jsou vhodné pro všechny aplikace metody Kinesio Taping®, nejlépe jsou využitelné pro techniky s vekým napětím tejpu a svalové korekce a pro ošetřování sportovců

NOVINKA PRO ABSOLVENTY  kurzů KTM vedené našimi CKTI lektory  na území ČESKÉ a SLOVENSKÉ republiky

Od 1. 1. 2016 mohou všichni naši absolventi  nakupovat celý sortiment kinesio tejpů se slevou 20% ze základní ceny, uvedené v eshopu.

JAK SLEVU ZÍSKÁTE?

- zaregistrujte se, do kolonky Komentář k objednávce uveďte ABSOLVENT KURZU. V průběhu vyřizování objednávky provedeme vaši identifikaci podle databáze absolventů  a následně vás budeme individuálně informovat o dalším postupu.

- pokud nakupujete bez registrace, je nutné uvádět ABSOLVENT KURZU při každé objednávce. Neregistrované zákazníky nijak neevidujeme a nemáme možnost je převést do příslušné slevové skupiny pro další nákupy.

PRO ZÁJEMCE ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY

Chceme zjednodušit vaše nákupy originálních Kinesio® produktů. Proto jsme se rozhodli autorizovat svého distributora pro SR.

Nyní nakoupíte originální Kinesio® produkty také u FYZIOKLINIK s.r.o. se sídlem v Bratislavě. K objednávaní můžete využít mail kinesio@fyzioklinik.sk

 

Zobrazit:
Řadit podle: