Kinesio® Tex Classic Bílá

Kinesio® Tex Classic Bílá

Výrobce: Kinesio Holding Corporation, USA
Model: CKT05024
Rozměr: 5cm x 4m
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 260,00 Kč
Bez daně: 226,09 Kč
6 kusů a více za 242,01 Kč

Je originální elastický tejp, který vynalezl autor metody Kinesio Taping® Dr. Kenzo Kase. Jeho specifická vlnkovitá textura zaručuje jedinečné vlastnosti napodobující vlastnosti lidské kůže, umožňuje dosažení terapeutických účinků metody a je tedy její neoddělitelnou a nenahraditelnou součástí. Technologii výroby Dr. Kenzo Kase nikomu nepředal.

Kinesio Tex® Classic je určen pro léčebné a preventivní tejpování v souladu s metodou Kinesio Taping®. Je určen k aplikaci na pokožku, při odborně správné aplikaci umožňuje ovlivňovat podkožní vrstvy, myofasciální a lymfatický systém zvnějšku přes pokožku. Podporuje a urychluje tak tělu vlastní regenerační schopnosti, poskytuje úlevu od bolesti pohybového aparátu, od menstruační bolesti a podporuje léčbu dalších diagnóz.

Základní vlastnosti: Tejp je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny, prodyšný, propustný ale voděodolný, rychle schnoucí. Je snadno aplikovatelný a snadno odstranitelný. Použité lepidlo je hypoalergenní, bez latexu.

Tejp je určen k celodennímu nošení, podle zvolené aplikace a konkrétní diagnózy po dobu maximálně 3-5 dní Neomezuje pohyb ošetřeného segmentu, umožňuje dodržovat běžnou hygienu a poskytuje maximální komfort během nošení.

Tejp patří do skupiny volně prodejných zdravotnických prostředků třídy 1, je nesterilní, určen pro jedno použití. Aplikuje se na suchou, nemastnou čistou pokožku, případné ochlupení je třeba před aplikací odstranit. Při aplikaci se nesmí používat žádné podpůrné lepící prostředky. Mokrý tejp na pokožce nesušte teplým vzduchem (fén a pod.), ale pouze lehkým přikládáním osušky.

Výrobce upozorňuje na to, že aplikace tejpu bez znalosti metody Kinesio Taping® nebo dokonce lajkem je pouze na vlastní nebezpečí.

Expirační doba je uvedena na každém balení tejpu. Platí pouze při dodržení předepsaných skladovacích podmínek, to je teplota 10 až 30 stupňů Celsia, běžná pokojová vzdušná vlhkost a zákaz vystavování slunečním paprskům.

Každá role tejpu je jednotlivě zabalena ve fólii a v papírové krabičce s návodem k použití a údaji předepsanými pro zdravotnický prostředek

Výrobce vypracoval Prohlášení o shodě s předpisy pro EU, výrobky jsou označeny znakem .

Výrobce: Kinesio Holding Corporation se sídlem v USA, www.kinesioproducts.com

Jsme výhradní dovozce a distributor pro ČR.