Kinesio® Tex Gold™ FP Modrá

Kinesio® Tex Gold™ FP Modrá

Výrobce: Kinesio Holding Corporation, USA
Model: GKT25024
Rozměr: 5cm x 5m
Dostupnost: Skladem
Cena: 330,00 Kč
Bez daně: 286,96 Kč

Kinesio® Tex Gold™ FP Představuje skutečnou revoluci ve vlastnostech pružných tejpů. Je to výsledek dlouholeté výzkumné a vývojové práce Dr. Kenza Kaseho a jeho týmu, jehož cílem bylo naplnit původní vizi metody Kinesio Taping®. To znamená vynalézt takový tejp, který bude při aplikaci napodobovat lehký dotek lidských prstů a rozšíří tak terapeutické možnosti metody.

Tejpy Kinesio® Tex Gold™ FP jsou primárně určeny pro aplikace nové unikátní techniky metody Kinesio Taping® - Epidermis, Dermis, Fascie (EDF) a aplikace na velmi citlivou pokožku. Nejsou určeny pro základní aplikace metody Kinesio Taping®, protože oproti typu Classic mají sníženou adhezní schopnost.

Výzkum vycházel z originální, světově proslulé a dlouholetou praxí ověřené struktury vlnkovitého vzoru a využil nových technologií pro tkaní. Výsledkem je patentem chráněný tejp vyráběný nano-dotykovou technologií a využívající mikrostrukturální akrylové lepidlo.

Tejp je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny, použité lepidlo je hypoalergenní a bez latexu.

Tejp je určen k celodennímu nošení, podle zvolené aplikace a konkrétní diagnózy po dobu maximálně 3-5 dní Neomezuje pohyb ošetřeného segmentu, umožňuje dodržovat běžnou hygienu a poskytuje maximální komfort během nošení.

Tejp patří do skupiny volně prodejných zdravotnických prostředků třídy 1, je nesterilní, určen pro jedno použití. Aplikuje se na suchou, nemastnou čistou pokožku, případné ochlupení je třeba před aplikací odstranit. Při aplikaci se nesmí používat žádné podpůrné lepící prostředky. Mokrý tejp na pokožce nesušte teplým vzduchem (fén a pod.), ale pouze lehkým přikládáním osušky.

Výrobce upozorňuje na to, že aplikace tejpu bez znalosti metody Kinesio Taping® nebo dokonce lajkem je pouze na vlastní nebezpečí.

Expirační doba je uvedena na každém balení tejpu. Platí pouze při dodržení předepsaných skladovacích podmínek, to je teplota 10 až 30 stupňů Celsia, běžná pokojová vzdušná vlhkost a zákaz vystavování slunečním paprskům.

Každá role tejpu je jednotlivě zabalena ve fólii a v papírové krabičce s návodem k použití a údaji předepsanými pro zdravotnický prostředek

Výrobce vypracoval Prohlášení o shodě s předpisy pro EU, výrobky jsou označeny znakem .

Výrobce: Kinesio Holding Corporation se sídlem v USA, www.kinesioproducts.com

Jsme výhradní dovozce a distributor pro ČR.