Kinesio® Tex Gold EDF PRE-CUT™

Kinesio® Tex Gold EDF PRE-CUT™

Výrobce: Kinesio Holding Corporation, USA
Model:
Rozměr: 2,5cm x 15cm
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 340,00 Kč
Bez daně: 295,65 Kč

Tejp má zachovány všechny vlastnosti tejpu Kinesio® Tex Gold FP™. Je vyroben unikátní patentovanou nano-dotykovou technologií. Výrobce v tomto případě nabízí předstříhaný tejp, který je určen výhradně k aplikacím EDF™ technik tejpování. Výhodou předstříhání je maximální časová úspora terapeuta při aplikaci. Řez tejpu je tenčí a přesný, což při střihání nůžkami obvykle nejde docílit. Tato přesnost v řezu tejpu umožňuje také pohodlněnší vrstvení aplikací EDF™.

Pro dosažení optimálních terapeutických výsledků výrobce doporučuje aplikovat napětí v rozsahu 0-25%.

Tejp je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny, použité lepidlo je hypoalergenní a bez latexu.

Tejp je určen k celodennímu nošení, podle zvolené aplikace a konkrétní diagnózy po dobu maximálně 3-5 dní Neomezuje pohyb ošetřeného segmentu, umožňuje dodržovat běžnou hygienu a poskytuje maximální komfort během nošení.

Tejp patří do skupiny volně prodejných zdravotnických prostředků třídy 1, je nesterilní, určen pro jedno použití. Aplikuje se na suchou, nemastnou čistou pokožku, případné ochlupení je třeba před aplikací odstranit. Při aplikaci se nesmí používat žádné podpůrné lepící prostředky. Mokrý tejp na pokožce nesušte teplým vzduchem (fén a pod.). Nechte vysušit volně na vzduchu nebo vysušujte lehkým přikládáním osušky. 

Výrobce upozorňuje na to, že aplikace tejpu bez znalosti metody Kinesio Taping®, bez znalostí aplikačních technik EDF™ nebo dokonce lajkem je pouze na vlastní nebezpečí. Výrobce neručí za žádné potíže, které by vznikly během applikace tejpu bez uvedených znalostí.

Expirační doba je uvedena na každém balení tejpu. Platí pouze při dodržení předepsaných skladovacích podmínek, to je teplota 10 až 30 stupňů Celsia, běžná pokojová vzdušná vlhkost a zákaz vystavování slunečním paprskům.

Jedno balení obsahuje: 20 modrých, 20 černých a 20 červených předstříhasných pásek o rozměru 2,5cm x 15cm.

Tejp je zdravotnický prostředek tř. 1 ve shodě dle EU legislativy - MDR (EU) 2017/745,  výrobky jsou označeny znakem .

Výrobce: Kinesio Holding Corporation, 4001 Masthead Stret NE, Albuquerque, New Mexico, USA, www.kinesioproducts.com

Zplnomocněný zástupce pro Evropu: Prinsessgracht 20, 2514 AP The Hague, The Netherlands, EmergoEurope@ul.com 

Výhradní dovozce a distributor pro ČR a SR: EUROSAD s.r.o., Val č. 3, Veselí nad Lužnicí, info@sportmedic.cz