Kurzy BLACKROLL® TRENÉR

 

KURZ BLACKROLL® Trenér - úvodní

 

Obsah kurzu je zaměřen především na problematiku měkkých tkání - svalů a fascií. Dále pak na využití BLACKROLL® pomůcek pro Self Myofascial Relase /SMR/.

Výuka probíhá podle originálních skript, které na základě výsledků svého výzkumu napsali světově proslulý ortoped Dr. Lutz Graumann. a stejně proslulý odborník na problematiku fascií Dr. Robert Schleip. Skripta jsou přeložena do ČJ.

 

KURZ BLACKROLL® TRENÉR ADVANCED - navazující

Obsah tohoto kurzu prohlubuje vědomosti o fasciích o nejnovější poznatky z této oblasti. Seznámíte se s novými Blackroll® produkty.  Naučíte se využívat tyto pomůcky pro Self Myofascial Techniques, dále se naučíte využívat BLACKROLL® při řešení bolestivých stavů pohybového aparátu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.blackroll-cz.cz

Kurzy BLACKROLL® TRENÉR jsou určeny pro fyzioterapeuty, zdravotnické pracovníky, osobní a kondiční trenéry. Nejsou určeny pro laickou veřejnost. Podmínkou k účasti na navazujícím kurzu je absolvování úvodního kurzu - při registraci na navazující kurz musíte uvést kód z certifikátu za kurz úvodní. Oba kurzy vede certifikovaný lektor, který je současně magistr fyzioterapie s klinickou praxí.

NOVÉ TERMÍNY:

9.11.2019 Kurz BLACKROLL TRENÉR úvodní. Místo konání BRATISLAVA, FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské Nivy 61/A. Cena kurzu 110 eur.

16.11.2019 Kurz BLACKROLL TRENÉR úvodní. Místo konání Praha, RHB Klinika Malvazinky, Praha 5. Cena kurzu 2990 Kč

 

Kurz BLACKROLL®  TRENÉR ADVANCED - navazující.

17.11.2019  Místo konání PRAHA, Rehabilitační klinika Malvazinky Praha. Cena kurzu 2990 Kč.

23.11.2019 Místo konání Bratislava, FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské Nivy 61/A. Cena kurzu 110 eur

Podmínkou účasti na tomto kurzu je absolvování základního kurzu Blackroll Trenér - při registraci na navazující kurz nám napište číslo vašeho certifikátu, nebo alespoň datum  konání základního kurzu. Při registraci na základní a navazující kurz najednou poskytujeme na navazující kurz slevu z ceny poplatku.

Lektor: Mgr. Michal Peroutka,CKTI a Certifikovaný Blackroll® Master Trenér pro ČR a SR

Na kurzy  potřebujete psací potřeby, sportovní oblečení a obuv.

Na kurzu dostanete:  Originíální certifikát vydávaný Blackroll AG se sídlem v Německu a  certifikát s kredity do celoživotního vzdělávání ZP u kurzů, které se konají na území SR.

                                   Originální skripta přeložená do ČJ

BLACKROLL® POMŮCKY NEPOTŘEBUJETE - každému účastníkovi kurzu pomůcky potřebné pro výuku zapůjčíme.

Absolventům  kurzu poskytujeme v našem eshopu  jednorázovou slevu 20% ze základních cen  pomůcek Blackroll®. Řada našich absolventů začala prodávat tyto pomůcky svý®m klientům/pacientům - v tomto případě nabízíme trvalé velkoobchodní ceny,

Na kurz se můžete přihlásit na email info@blackroll-cz.cz nebo využít přihlašovací formulář v kategorii Vzdělávání tohoto webu www.sportmedic.cz

 

 

POZOR  -  NOVINKA  PRO LAICKOU VEŘEJNOST

V případě zájmu můžeme vypsat dvouhodinový workshop, ve které vás naučíme základy používání pomůcek BLACKROLL. Kontaktujte nás prostřednictvím mailu info@sportmedic.cz