Kurzy BLACKROLL® TRENÉR

 

KURZ BLACKROLL® Trenér - úvodní

 

Obsah kurzu je zaměřen především na problematiku měkkých tkání - svalů a fascií. Dále pak na využití BLACKROLL® pomůcek pro Self Myofascial Relase /SMR/.

Výuka probíhá podle originálních skript, které na základě výsledků svého výzkumu napsali světově proslulý ortoped Dr. Lutz Graumann. a stejně proslulý odborník na problematiku fascií Dr. Robert Schleip. Skripta jsou přeložena do ČJ.

 

KURZ BLACKROLL® TRENÉR ADVANCED - navazující

Obsah tohoto kurzu prohlubuje vědomosti o fasciích o nejnovější poznatky z této oblasti. Seznámíte se s novými Blackroll® produkty.  Naučíte se využívat tyto pomůcky pro Self Myofascial Techniques, dále se naučíte využívat BLACKROLL® při řešení bolestivých stavů pohybového aparátu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.blackroll-cz.cz

Kurzy BLACKROLL® TRENÉR jsou určeny pro fyzioterapeuty, zdravotnické pracovníky, osobní a kondiční trenéry. Nejsou určeny pro laickou veřejnost. Podmínkou k účasti na navazujícím kurzu je absolvování úvodního kurzu - při registraci na navazující kurz musíte uvést kód z certifikátu za kurz úvodní. Oba kurzy vede certifikovaný lektor, který je současně magistr fyzioterapie s klinickou praxí.

Termín   18.5.2019 -  kurz BLACKROL®L TRENÉR - základní.  Místo konání PRAHA, Rehabilitační klinika Malvazinky, Praha 5

Cena kurzu: 2990 Kč

Kurz BLACKROLL®  TRENÉR ADVANCED - navazující. TERMÍN BUDEME VYPISOVAT.  Místo konání PRAHA, Rehabilitační klinika Malvazinky Praha. Podmínkou účasti na tomto kurzu je absolvování základního kurzu Blackroll Trenér - při registraci na navazující kurz nám napište číslo vašeho certifikátu. Při registraci na oba kurzy najednou poskytujeme na navazující kurz slevu z ceny poplatku.

Cena kurzu: 2990,- Kč

Lektor: Mgr. Michal Peroutka,CKTI a Certifikovaný Blackroll® Master Trenér pro ČR a SR

Na kurzy  potřebujete psací potřeby, sportovní oblečení a obuv.

Na kurzu dostanete:  Originíální certifikát vydávaný Blackroll AG se sídlem v Německu, certifikát s kredity do celoživotního vzdělávání ZP

                                   Originální skripta přeložená do ČJ

BLACKROLL® POMŮCKY NEPOTŘEBUJETE - každému účastníkovi kurzu pomůcky potřebné pro výuku zapůjčíme.

Absolventům  kurzu poskytujeme v našem eshopu  jednorázovou slevu 20% ze základních cen  pomůcek Blackroll®. Řada našich absolventů začala prodávat tyto pomůcky svý®m klientům/pacientům - v tomto případě nabízíme trvalé velkoobchodní ceny,

Na kurz se můžete přihlásit na email info@blackroll-cz.cz nebo využít přihlašovací formulář v kategorii Vzdělávání tohoto webu www.sportmedic.cz

DALŠÍ TERMÍNY BUDEME VYPISOVAT

 

POZOR  -  NOVINKA  PRO LAICKOU VEŘEJNOST - TUTO AKCI RUŠÍME PRO NEDOSTATEK ZÁJEMCŮ

 Zajímá vás, jak správně používat BLACKROLL® ? Pořádáme pro vás  WORKSHOP, který vede fyzioterapeut a BLACKROLL MASTER Trenér Mgr. Michal Peroutka

Termín konání: 23.5.2019.  Místo konání RHB Klinika Malvazinky Praha 5,

 Doba konání 18-20 hodin, vstupné 600 Kč zaplatíte na místě. Nepotřebujete vlastní pomůcky - vše potřebné vám zapůjčíme. ABSOLVENTŮM WORKSHOPU POSKYTNEME JEDNORÁZOVOU SLEVU VE VÝŠI 15% NA NÁKUP POMŮCEK BLACKROLL®  pro vlastní potřebu.

Vzhledem k omezenému prostoru je nutné se na kurz registrovat  na mail admin@sportmedic.cz nebo můžete využít registrační formulář na našem webu www.sportmedic.cz v kategorii Vzdělávání.