Kurzy KINESIO® TAPING METHOD

U nás nabízíme výuku KTM podle celosvětově jednotných osnov  a podle výukovývh materiálů, vydaných autorem metody Dr. Kenzo Kase. Při výuce pracujeme pouze s originálními pružnými tejpy značky Kinesio®, které vynalezl autor metody a jako jediné je pro svou metodu testuje.

Výuka je celosvětově organizovaná Kinesio Taping Asociation Internacional a Kinesio University se sídlem v USA.   Lektorem je jedinný autorem metody certifikovaný instruktor pro ČR a SR Mgr. Michal Peroutka, CKTI

Výuka metody je rozdělena do několika na sebe navazujících kurzů,  které jsou značeny zkratkami KT1/KT2, dále pak KT3 a KT4. Kurzy KT1/KT2 a KT3 mají jednotný obsah, kurz KT4 má obsah specializovaný-zájemce se může rozhodnout pro  jedno nebo více témat.

Kurzy KTM jsou určeny pro lékaře, fyzioterapeuty, vybrané zdravotnické pracovníky, dále pak pro trenéry a kondiční trenéry, kteří v rámci vzdělávání absolvovali zkoušku z anatomie. Kurzy nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Podrobnosti o metodě a obsahu jednotlivých krzů najdete na našich webových stránkách www.kinesio-czech.cz a www.kinesio-slovak.sk

Zveme vás na úvodní kurzy KT1/KT2, které již  jsou vyučovány podle nových osnov výuky KTM, platných od 1.7.2017. POZOR: Součástí osnov tohoto dvoudenního kurzu jsou nejnovější výsledky výzkumu metody včetně ucelené aplikační techniky E-D-F.

Po dohodě s autorem metody a KTAI se nám podařilo vyjednat SNÍŽENÍ CENY tohoto DVOUDENNÍHO KURZU KT1/KT2 o 1000,- Kč

TERMÍNY KURZU  KT1/KT2

23.-24.9.2017, Brno - Masarykova univerzita, Fakulta sportovních studií. Na tento termín je pouze omezený počet volných míst

cena kurzu je 7500,- Kč, pro studenty mediciny a fyzioterapie je cena individuelně snížená

21.10.-22.10.2017,  BRATISLAVA, Fyzioklinik s.r.o., Karpatská 8

cena kurzu: 280 eur, pro studenty mediciny a fyzioterapie po předložení dokladu o studiu 250 eur

14.-15.10.2017, PRAHA, Rehabilitační klinika Malvazinky, Praha 5

cena kurzu: 7500 Kč, pro studenty mediciny a fyzioterapie po předložení dokladu o studiu 6700 Kč

Kurzy probíhají po oba dny v době 9-18 hodin., mají souhlasné stanovisko od příslušných profesních organizací ČR a SR

Na kurz potřebujete: Ostré nůžky, sportovní spodní prádlo a obuv

Na kurzu dostanete: Celosvětově platný certifikát o absolvování, vydaný přímo KTAI, certifikát s kredity do celoživotního vzdělávání ZP. Dále dostanete originální výuková skripta vydaná přímo KTAI a tejpy značky Kinesio®. Absolventi dále obdrží specifický kód, který jim umožní 60-ti denní přístup do databáze KTAI na webu www.kinesiotaping.com. Účastníci mají možnost zakoupit během kurzu Kinesio® tejpy pro svou potřebu se slevou 25% z cen v eshopu Sportmedic. Dále poskytujeme všem našim absolventům trvalou slevu z ceny tejpů v eshopu Sportmedic ve výši 20%. Tyto značkové kinesiotejpy v jiných obchodech nehledejte, protože je do nich jako výhradní dovozci nedodáváme.

Zveme vás na navazující KURZ  KT3 . Clinical Concepts and Advanced Taping Methods -   POZOR! Níže uvedený termín kurzu KT3 je poslední možností pro dosavadní absolventy úvodního kurzu KT1/KT2 naučit se také novou techniku kinesiotapingu s názvem E-D-F. Podle nových osnov výuky, platných od 1.7.2017, bude výuka této techniky zařazena do úvodního dvoudenního kurzu KT1/KT2.

TERMÍN KURZU KT3 PODLE PŮVODNÍCH OSNOV

26.8.2017  Místo konání Bratislava. Cena kurzu je 170 eur nebo 4.500,- Kč. Výuka probíhá v době od 9-18 hodin

V tomto kurzu vás naučíme mimo jiné novou aplikační techniku  kinesiotapingu E-D-F, kterou v ČR představil sám autor metody Dr. Kase na  konferenci. Kvalifikačním předpokladem pro účast na kurzu KT3 je absolvování kurzu KT1/KT2. Toto doloží zájemce o kurz KT3 odesláním kódu z certifikátu KT1/KT2 spolu s registrací.

TERMÍN KURZU KT4

Zveme vás na navazující KURZ  KT4 - Specialty Sports Orthopedic Concepts of the Kinesio Taping® Method

27.8.2017 Místo konání Bratislava. Cena kurzu je 170 eur nebo 4500,- Kč, Výuka probíhá v době 9-18 hod.

Předpokladem k účasti  je absolvování všech předchozích kurzů metody KTM - KT1/KT2 a KT3. Toto doložíte odesláním kódu z certifikátu KT3. Mezi kurzy KT3 a KT4 není nutná časová prodleva - mohou se tedy přihlásit i absolventi KT3 ze dne 26.8.2017.

 

 

Přihlásit se můžete na emailu info@kinesio-czech.cz  - uveďte titul, jméno, příjmení, datum narození, profesi a adresu /případně fakturační adresu/. K přihlášení můžete použít také přihlašovací formulář v Kategorii Vzdělávání tohotio webu www.sportmedic.cz. U navazujících kurzů uveďte vždy kód z certifikátu předchozího kurzu.