Kdo jsme

Tyto webové stránky provozuje firma EUROSAD s.r.o. se sídlem ve Valu č.3, 39181 Veselí nad Lužnicí. IČO 62503910. Zodpovědná osoba: Ing. Miluška Peroutková, CSc. - jednatelka společnosti

 Hlavním předmětem naší činnosti je organizování odborných vzdělávacích kurzů a provozování internetového obchodu Sportmedic.cz.

Jsme tu pro lékaře, fyzioterapeuty, sportovní trenéry a další odborníky, kteří se zabývají péčí o pohybový aparát. Jsme tu také pro sportovce a laickou veřejnost proto, aby se problémům s pohybovým aparátem vyhnuli.

Naše odborné kurzy jsou pouze certifikované autory příslušných metod, nebo  jsou témata naše vlastní. Školitelem kurzů je člen našeho týmu Mgr. Michal Peroutka, CKTI, který získal certifikaci pro výuku některých metod. Ostatní metody školí zahraniční lektoři - vždy se jedná o certifikované lektory. Plagiátorství nebo jinak "převzaté" kurzy u nás nehledejte.

METODA KINESIO TAPING®

Z řady zájemců o spolupráci byl v minulosti vybrán a postupně vyškolen přímo Dr. Kenzo Kasem, autorem metody Kinesio Taping® (která je v ČR uváděna pod různě vědomě pozměněnými názvy). Po úspěšném složení řady zkoušek získal titul Certified Kinesio Taping® Instructor (CKTI). Tímto titulem mu Dr. Kenzo Kase jako jedinému lektorovi pro ČR a SR dal oprávnění vyučovat svou metodu.

V souladu s formátem šíření originální verze metody Kinesio Taping® a na to navazující distribuce originálních Kinesio Tex® tejpů jsme se stali výhradními zástupci Dr. Kenza Kaseho a Kinesio Holding Corporation pro Českou republiku.

Proto v naší nabídce najdete pouze originální Kinesio® produkty (tejpy, odborné publikace o metodě a pod.), které skutečně vyvinul nebo napsal Dr. Kenzo Kase se svým týmem. Proto jsou všechny naše tejpy chráněny celosvětově platnými ochrannými známkami a patenty.

V žádném případě se nebudeme zabývat prodejem pružných tejpů jiných výrobců, které nemají shodné vlastnosti a nejsou tedy autorem určeny pro aplikaci v souladu s vysokými standard metody Kinesio Taping®.

Podrobnosti o metodě a termínech odborných kurzů naleznete na www.kinesio-czech.cz.

Kurzy BLACKROLL® TRENÉR

Mgr. Michal Peroutka, CKTI se stal v minulém roce také BLACKROLL® Master Trenérem pro ČR a SR. Navázali jsme tedy spolupráci s výrobcem originálních BLACKROLL® produktů firmou BLACKROLL AG a nabízíme Vám i jejich produkty, které jsou rovněž chráněny ochrannými známkami

Podrobnosti o BLACKROLL® produktech, které jsou primárně určeny pro ošetřování myofasciálního systému a funkční tréning CORE a o termínech odborných kurzů najdete na www.blackroll-cz.cz

Dále se u nás naučíte nové terapeutické koncepty léčby pohybového aparátu:

FASCIAL DISTORTION CONCEPT - FDM

VITALITY FLOSSING

FASCIAL FITNESS

Podrobnosti a termíny těchto kurzů hledejte v kapitole Vzdělávání

 

V našem internetovém obchodě nabízíme pouze originální a ochrannými známkami chráněné materiály a pomůcky potřebné ke kurzům, které vyučujeme. Napodobeniny u nás nehledejte.

Naše firma poskytuje výrazné jednorázové slevy ze základních cen BLACKROLL® produktů, Kinesio Tex® tejpů  a Flossbandů Vitality Flossing všem účastníkům odborných kurzů, vedených naším lektorem Mgr. Michalem Peroutkou, CKTI. Možnost nákupu za VO ceny máte u nás trvale. Podrobnosti se dozvíte na výše uvedených adresách v sekcích Školení.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a uvítáme Vaše náměty nebo připomínky k naší práci.

Ing. M.Peroutková, CSc., jednatelka společnosti