VITALITY FLOSSING

VITALITY FLOSSING a elastické pásky FLOSSBAND

 

 

Flossing je název pro techniky, při kterých dojde specifickým kruhovým omotáváním ošetřovaného segmentu pohybového aparátu elastickou latexovou páskou /Flossband/ k jeho kompresi. Díky této kompresi lze dosahnout velmi rychlého terapeutického efektu při ošetření bolestivých stavů kloubů a měkkých tkání.

Autorem tohoto konceptu je americký fyzioterapeut  a Crossfit trenér Dr. Kelly Starrett. Ve spolupráci s předními experty

z oblasti sportovní fyzioterapie a společnosti ARTZT  GmbH metodu dále rozvíjí německý fyzioterapeut, osteopat a pohybový specialista Sascha Seifert a německý atletický trenér, výzkumný pracovník z oblasti sportovního tréninku Dominik Suslik. Právo vyučovat tuto novou techniku má společnost ARTZT GmbH. Navázali jsme spolupráci a stali jsme se organizátory certifikovaných odborných vzdělávacích kurzů pro ČR a SR. Podrobnosti ke kurzům a termíny naleznete v kategorii Vzdělávání.

 Společnost ARTZT GmbH je také výrobcem  elastických latexových pásek  - Flossbandů - určených pro techniku Vitality Flossing.

Stali jsme se výhradním distributorem Flosbandů do ČR a SR.

Tyto elastické pásky naleznete v našem obchodě v kategorii Ostatní produkty