Velkoobchodní spolupráce

Firma EUROSAD, s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem   Kinesio Holding Corporation  pro Českou a Slovenskou republiku a distributorem BLACKROLL AG pro ČR

Jsme proto oprávněni tvořit síť subdistributorů jejich výrobků v našich teritoriích. Pro tyto dva státy hledáme subdistributory.

V případě vašeho zájmu o odběr zboží do nemocnic, zdravotnických zařízení, sportovních oddílů nebo vašeho zájmu o odběr zboží pro další prodej, kontaktujte nás na admin@sportmedic.cz. Na stejnou adresu nás kontaktujte i pro prodej velkoobchodní prodej zboží mimo území ČR.

POZOR NA TOTO UPOZORNĚNÍ

Dr. Kenzo Kase, autor Kinesio Taping® Metod (ať už je  prezentována pod názvem kinesiotejování, kineziotejpování, kinesio tejpování, terapeutické využití pružných tejpů a další nepřeberné množství vědomého obcházení správného názvu) a Kinesio Taping Association International, v jejímž čele stojí, jsou držiteli ochranných známek a patentů na své produkty. Výslovně zakazují prodej svých originálních produktů současně s pružnými tejpy ostatních výrobců, pokud jsou tyto ostatní tejpy nabízeny jako kinesiotejpy.  Proto ani naše firma neumožní na území ČR a SR  odběr originálních produktů pro další prodej e-shopům a obchodům,které takto postupují. 

Věříme, že toto opatření autora metody a držitele celosvětově platných ochranných známek a patentů, přijmete s pochopením.

Pokud máte o naše zboží zájem, vytvoříme pro Vás po vzájemné konzultaci individuální cenovou nabídku.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.