Kurz MAT ASSESSMENT COURSE

Kurz MAT ASSESSMENT COURSE

Oba kurzy, o kterých jsme vás níže informovali,  máme úspěšně za sebou.

Stále se ptáte na DALŠÍ TERMÍNY KURZŮ  MAT. Australští kolegové plánují nové turné do Evropy na jaro-léto 2018.  Opět plánujeme uspořádat jeden kurz v Praze a jeden v Bratislavě.

VČAS VÁS BUDEME INFORMOVAT.

 

Zde najdete podrobnější informace o kurzech, které v rámci evropského turné proběhnou v ČR a v SR.

Naše školící zařízení zajišťuje technické zázemí pro oba kurzy.  Registraci a celý platební proces si australští lektoři řeší sami přes systém EVENTBRITE.

Kurz v Praze se uskuteční v areálu RHB Kliniky Malvazinky, Praha 5. Kurz v Bratislavě se uskuteční v prostorách Fyzioklinik s.r.o.

 

Příslušné odkazy na registraci naleznete níže.

 

 

Den 1 - obsah výuky

MAT ASSESSMENT COURSE

MAT Funkční Hodnotící Kurz uzavírá mezeru mezi tradičními ortopedickými hodnoceními a funkčními pohyby, které jsou prováděny našimi pacienty a klienty během jejich denních aktivit.

Tento kurz využívá nejaktuálnější poznatky založené na strategiích funkčního pohybu a hodnocení na MAT podložce. Hlavní využití je při nastavení základů  pohybu, kalkulaci rizika výskytu poranění a sledování postupu léčby během určitého období tak, aby vám pomohl zlepšit vaše testovací a klinické schopnosti.

Naučíte se:
• 10+ MAT hodnocení pro dolní končetiny, páteř, horní končetiny, které vám pomohou zlepšit hodnocení vašich pacientů a klientů již od prvního dne.
• Jak vám MAT poskytne masivní VÝHODU oproti jiným terapeutům a trenérům.... Budete využívat nejnovější metody založené na důkazech.
• Jak použít MAT pro ZJIŠTĚNÍ ZÁKLADNÍCH MĚŘENÍ pro sledování progresu pacienta po určitou dobu což slouží k dosažení jejich cílů.
• Jak použít MAT pro KALKULACE rizika vzniku ZRANĚNÍ a ke zjištění, zda vašim pacientům hrozí vznik úrazu.
• Jak vám MAT pomůže ověřit, zda se vaši pacienti mohou bezpečně VRÁTIT KE SPORTU nebo BĚŽNÝM AKTIVITÁM
• Jak vám MAT pomůže ověřit, zda je vaše léčba efektivní pro vaše individuální pacienty a klienty.
• Jak měřit všechny 3-DIMENZE jakéhokoliv pohybu způsobem, jaký jste dosud neznali a dosáhnout tak zlepšení vaší terapie / tréninku.

 

 

Den 2 - obsah výuky


 MAT TREATMENT + TRAINING COURSE

MAT Funkční Léčba + Tréninkový Kurz je novinka pro zdratovní a pohybové profesionály. Pomůžeme vám integrovat nejnovější poznatky z pohybu, neurovědy a výzkumu bolesti do vaší praxe. To vám pomůže doplnit vaše vzdělání a rozšířit své terapeutické / trenérské schopnosti.

Zdravotníci a pohyboví specialisté se často dívají na části těla v izolaci, bez zvážení toho, jak se integruje celkový pohyb. Ukážeme vám, jak rozdělit jakýkoliv pohybový vzor na 8 základních pohybů, které všichni denně provádíme. Díky základním principům, strategiím a důkazům vytvoříme kapacitu pohybu (sílu, výdrž, atd.), schopnosti pohybu a variabilitu pohybu (různé úhly, výšky, vzdálenosti, váhy, rychlosti, atd.) pro rehabilitaci vašich pacientů a klientů. Toto je velmi přínosné k doplnění často chybějícího prostoru mezi zraněním a výkonem.


Naučíte se:
• Novou Léčbu + Tréninkové postupy, které pomohou vašim pacientům a klientům od bolesti a nefunkčnosti K VÝKONU.
• Jak použít nejnovější poznatky VÝZKUMU BOLESTI pro zlepšení rehabilitačních a tréninkových postupů.
• Nastavit KAPACITU pohybu (např. síla, výdrž), způsobilost pohybu (schopnost & efektivnost), VARIABILITU pohybu (různé úhly, rychlosti, zátěže) a JISTOTU pohybu u svých pacientů a klientů pro zajištění schopnosti využití kompletních individuálních potřeb a cílů.
• Vytvořit expertní rehabilitační plány díky použití 8 klíčových pohybů (chůze / běhání, dřepování, výpady, natahování, zdvihání, skákání, tlačení a tahání) takže můžete individuálně nastavit rehabilitační plány na míru vašim pacientům a klientům. Žádné další obecné cvičení není nutné využívat.
• Naučíte se jak manipulovat s jakýmkoli pohybem s v rámci 10 klíčových variant pohybu (jako  zatížení, rychlost, pozice, vzdálenost, atd.). Toto využijete pro vytvoření mnoha nových cvičení, k rozšíření vašich nových cvičebních plánů a omezení vzniku stereotypu.
• Jak použít 10 principů neuroplasticity pro vytvoření významných změn v rehabilitačních plánech vašich pacientů a klientů pro permanentní zlepšení.

Proč absolvovat MAT Funkční Hodnocení / Léčení + Tréninkový Kurz?

• Naučíte se používat nejnovější poznatky z neurovědy a o výzkumu bolesti při vašich hodnoceních a tak zlepšíte výsledky svých pacientů a klientů.
• Zvýšíte svou schopnost určit, zda vašemu pacientovi/ klientovi hrozí potencionální riziko vzniku zranění a zda a kdy se může bezpečně vrátit zpět ke sportu nebo práci.
• Naučíte se používat MAT pro správné nastavení SMART cílů rehabilitačních programů pro ZVÝŠENÍ SPOKOJENOSTI PACIENTA a ZLEPŠENÍ VÝSLEDKŮ PACIENTŮ A KLIENTŮ.
• MAT vám pomůže při KONTROLE vašich doporučení pro domácí cvičení a autoterapie, které mají nezastupitelný význam při dlouhodobých výsledcích.

KURZ JE URČEN pro:
• Fyzioterapeuty, Lékaře, Chiropraktiky, Pediatry, Osteopaty
• Osobní, atletické a kondiční trenéry
• Maséry

Doba trvání kurzu: 14 Hodin vysoce kvalitních praktických ukázek, které můžete zahrnout do své praxe už následující den!

KLIKNĚTE zde A REGUSTRIJTE SE + REZERVUJTE S PŘEDSTIHEM A UŠETŘETE.

Kurz v Praze 24.-25.6.2017 - registrace na:

https://www.eventbrite.com.au/e/eu-czech-republic-mat-functional-assessment-treatment-training-course-registration-30786857319?aff=efbevent

 

Kurz v Bratislavě 1.-2.7.2017 - registrujte se

https://www.eventbrite.com.au/e/eu-slovakia-mat-functional-assessment-treatment-training-course-registration-30805896265?aff=efbevent Super cena pro rychlou rezervaci končí:

10 týdnů před kurzem a UŠETŘÍTE 15%.
10% ušetříte při rezervaci 6 týdnů pro kurzem.

FAQs - Nejčastější otázky na nás
________________________________________
Dostanu MAT, když se zúčastnit kurzu?
Samozřejmě! Dostanete MAT ZDARMA, když se zúčastníte svého prvního školení.

Kdy začíná a končí kurz?
Kurz probíhá od 9 do 16:00 každý den.

Mohu získat kredity do systému celoživotního vzdělávání?
Ano, kurzy budou mít přidělená souhlasná stanoviska dle příslušných vyhlášek ve vaší zemi

Je tento kurz založený na faktech?
Absolutně! Ve skutečnosti je každý kurz, který provozujeme, upravován tak, aby zahrnoval nejnovější poznatky.