Kdo jsme

Tyto webové stránky provozuje firma EUROSAD s.r.o. se sídlem ve Valu č. 3. Veselí nad Lužnicí, IČO 62503910. Firmu zastupuje jednatelka společnosti Ing. Miluška Peroutková, CSc.

Předmětem naší činnosti je kromě prodeje zboží organizování a výuka  vzdělávacích kurzů určených pro zdravotnické odborníky a odborníky z oblasti sportu, kteří se v rámci své profese zabývají stavem pohybového aparátu. Všechna témata školíme se souhlasem držitelů autorských práv k jednotlivým metodám, výuku vedou pouze certifikovaní lektoři buď z našich řad nebo se jedná o zahraniční lektory.

Metoda KINESIO TAPING®

V souladu s formátem šíření originální verze metody KINESIO TAPING® a na to navazující distribuce originálních KINESIO Tex® tejpů jsme se stali výhradními zástupci Dr. Kenza Kaseho a Kinesio Holding Corporation se sídlem v USA pro Českou a Slovenskou republiku s oprávněním vyučovat zde metodu a dovážet do těchto států produkty značky KINESIO®.

Certifikovaní lektoři Metody KINESIO TAPING®

Fyzioterapeut PhDr. Michal Peroutka, CKTI, je prvním certifikovaným lektorem pro ČR a SR. Z řady zájemců si ho vybral přímo autor metody Dr. Kenzo Kase a zařadil ho do týmu svých spolupracovníků. Klinické pracoviště Michala: Fascia Clinic Prague s.r.o. (vlastní NZZ) a CRIMED Poděbrady.

Fyzioterapeut DiS. David Valenta, CKTI se v listopadu 2017 stal druhým certifikovaným lektorem pro ČR a SR. Pracoviště Davida je NZZ Fit Farma Pelhřimov

Podrobnosti o metodě a termínech odborných kurzů naleznete na www.kinesio-czech.cz nebo www.kinesio-slovak.sk

Kurzy BLACKROLL® TRENÉR

Certifikovaným lektorem pro ČR a SR se stal Mgr. Michal Peroutka, CKTI. Od roku 2014 je BLACKROLL® Master Trenérem s oprávněním vyučovat zde kurzy BLACKROLL TRENÉR.. Navázali jsme také spolupráci s výrobcem originálních BLACKROLL® produktů firmou BLACKROLL AG a stali jsme se distributory  produktů BLACKROLL®

Podrobnosti o BLACKROLL® produktech, které jsou primárně určeny pro ošetřování myofasciálního systému a funkční tréning CORE a o termínech odborných kurzů najdete na www.blackroll-cz.cz

Dále se u nás naučíte nové terapeutické koncepty léčby pohybového aparátu:

Kurz FASCIAL DISTORTION MODEL - FDM

Výuku tohoto konceptu vedou  zahraniční lektoři, členové Evropské asociace FDM. Asistentem lektora během kurzu je PhDr. Michal Peroutka, který účastníkům kurzu v případě potřeby pomůže s výukou česky. Nejdná se ale o doslovný překlad. Více podrobností o této nové terapeutické metodě najdete na našem webu www.fascialdistortionmodel.cz. Text webu je v českém jazyce, web je spuštěn se souhlasem Evropské asociace FDM.

Kurz VITALITY FLOSSING

Certifikovaní lektoři konceptu Vitality Flossing pro ČR a SR jsou PhDr. Michal Peroutka a Bc. Kateřina Petrásková. Stali jsme se výhradním distributorem pásek FLOSSBAND® pro ČR a SR

Kurz FASCIAL FITNESS

Tento kurz vedou zahraniční lektoři . V současnosti termíny vypisovat nemůžeme, protože autoři připravují změnu osnov výuky.

Kurz FASCIÁLNÍ TERAPIE pomocí pomůcek FAZER

 PhDr. Michal Peroutka se stal certifikovaným lektorem pro výuku tohoto tématu - proto je výuka na tomto kurzu již v českém jazyce. Získali jsme výhradní zastoupení držitele autorských práv pro ČR a SR pro výuku tématu a dovoz terapeutických pomůcek FAZER.

Podrobnosti a termíny našich kurzů hledejte v kapitole Vzdělávání. Tam také najdete Registrační formulář v případě zájmu o některý kurz.

 

V našem internetovém obchodě nabízíme pouze originální a ochrannými známkami chráněné materiály a pomůcky potřebné ke kurzům, které vyučujeme. Napodobeniny u nás nehledejte.

Naše firma poskytuje výrazné  slevy ze základních cen BLACKROLL® produktů, Kinesio Tex® tejpů, Flossbandů Vitality Flossing a pomůcek FAZER všem účastníkům odborných kurzů, které organizujeme.  Podrobnosti se dozvíte během výuky na kurzech..

Těšíme se na spolupráci s Vámi a uvítáme Vaše náměty nebo připomínky k naší práci.

Ing. M.Peroutková, CSc., jednatelka společnosti EUROSAD s.r.o.