Kurz FASCIÁLNÍ TERAPIE s pomůckami FAZER

Výuka tohoto tématu je již vedena v českém jazyce.

Nástroje FAZER jsou vyvinuty na základě aktuálního klinického výzkumu a používají je přední odborníci na terapii fascií. Nástroje jsou vyrobeny ve Švýcarsku z nejkvalitnější chirurgické oceli, rychle a snadno se s nimi manipuluje a díky nim lze dosáhnout vynikajících terapeutických efektů v krátkém čase. Nezanedbatelným bonusem je ochrana  rukou terapeuta při terapii.

Teoretická část kurzu obsahuje stručný pohled na problematiku fascií, jejich anatomii a význam a na to navazující možnosti terapie pomocí nástrojů FAZER.

Praktická část kurzu je zaměřena na klinické využití pomůcek FAZER a nácvik různých technik vedoucích k cílené terapii fascií a měkkých tkání.

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty a maséry. Účastníkům kurzu ze Slovenské republiky budou započítávány kredity dle vyhlášky MZ SR č. 74/2019.

Účastníkům kurzu FAZER nástroje potřebné pro výuku zapůjčíme. V případě zájmu si nástroje pro vlastní potřebu můžete objednat během  kurzu. Našim absolventům poskytujeme slevy z cen nástrojů, stanovené jejich výrobcem - spolenost ARTZT se sídlem v Německu.

Termín a místo konání:  

PRAHA: 8. 6. 2024,  NZZ Fascia Clinic Prague, Honzíkova 670/14, Praha 10 - Dolní Měchbolupy. Vstup do kliniky je z ulice Kardausova. 

Cena: 5400  Kč.pro kurzy s místem konání na území ČR. Zahraniční účastníci kurzu mohou požádat o platbu v eurech i u kurzu, který bude v ČR.

Obsah kurzu:

 - pochopení struktury a funkce fascií, mechanických vlastností a biomechaniky fascií a neurologických funkcí fascií

- úvod do technik využívajících FAZER nástroje

- klasifikace FAZER  technik a jejich terapeutické cíle

- výběr a aplikace FAZER technik, praktický nácvik

- indikace a kontraindikace využití FAZER

V případě zájmu uvidíte ukázky práce s FAZER   ZDE

K registraci na kurz můžete využít registrační formulář na tomto webu nebo se můžete registrovat mailem na info@sportmedic.cz

Těšíme se na setkání na kurzu. Za organizátory Ing. M. Peroutková