Kinesio® Tex Gold™ FP

Zdravotnický prostředek tř. 1 v souladu s MDR 2017/745. Tento typ představuje skutečnou revoluci ve vlastnostech pružných tejpů. Je to výsledek dlouholeté výzkumné a vývojové práce Dr. Kenza Kaseho a jeho týmu, jehož cílem bylo naplnit původní vizi metody Kinesio Taping®. To znamená vynalézt takový tejp, který bude při aplikaci napodobovat lehký dotek lidských prstů a rozšíří tak terapeutické možnosti metody.

Výzkum vycházel z originální, světově proslulé a dlouholetou praxí ověřené struktury vlnkovitého vzoru typu Classic a využil nových technologií pro tkaní. Výsledkem je patentem chráněný tejp vyráběný nano-dotykovou technologií a využívající mikrostrukturálního akrylového lepidla.

Tejpy Kinesio® Tex Gold™ FP jsou primárně určeny pro aplikace nové unikátní techniky metody Kinesio Taping® , která se jemnuje E-D-F ( Epidermis- Dermis- Fascie). Nejsou vhodné pro základní aplikace KTM s tahy méně než 50%. 

KINESIO® TEX COLD™ EDF PRE-CUT

Zdravotnický prostředek tř. 1 v souladu s MDR 2017/745. Kinesiotejp v tomto provedení má všechny výše uvedené vlastnosti typu tejpu Gold FP, je určen výhradně pro aplikace E-D-F, které se zaměřují na ovlivňování epidermis, dermis a fascií. Tejp je od výrobce předstříhaný, takže šetří drahocený čas terapeuta a nabízí vám vždy přesný řez. Pro optimální terapeutické výsledky doporučuje výrobce aplikovat napětí 0-25%.

KINESIO® TEX COLD LIGHT TOUCH

Zdravotnický prostředek tř. 1 v souladu s MDR 2017/745. Nová patentovaná technologie výroby tohoto typu kinesiotejpu mu poskytuje jemnost a další vlastnosti, které umožňují jeho použití u velmi citlivých pacientů a dále pacientů pediatrických a geriatrických. Primárně je určen pro ošetřování epidermis, dermis a fascií. Optimální terapeutické výsledky jsou dosahovány při aplikaci malého napětí. Doporučená doba ponechání tejpy na pokožce je do 24 hodin. 

 

Zobrazit:
Řadit podle: