Kurzy BLACKROLL® TRENÉR

 

KURZ BLACKROLL® Trenér - úvodní

 

Obsah kurzu je zaměřen především na problematiku měkkých tkání - svalů a fascií. Dále pak na využití BLACKROLL® pomůcek pro Self Myofascial Relase /SMR/.

Výuka probíhá podle originálních skript, které na základě výsledků svého výzkumu napsali světově proslulý ortoped Dr. Lutz Graumann. a stejně proslulý odborník na problematiku fascií Dr. Robert Schleip. Skripta jsou přeložena do ČJ.

 

KURZ BLACKROLL® TRENÉR ADVANCED - navazující

Obsah tohoto kurzu prohlubuje vědomosti o fasciích o nejnovější poznatky z této oblasti. Seznámíte se s novými Blackroll® produkty.  Naučíte se využívat tyto pomůcky pro Self Myofascial Techniques, dále se naučíte využívat BLACKROLL® při řešení bolestivých stavů pohybového aparátu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.blackroll-cz.cz

Kurzy BLACKROLL® TRENÉR jsou určeny pro fyzioterapeuty, zdravotnické pracovníky, osobní a kondiční trenéry. Nejsou určeny pro laickou veřejnost. Podmínkou k účasti na navazujícím kurzu je absolvování úvodního kurzu - při registraci na navazující kurz musíte uvést kód z certifikátu za kurz úvodní. Oba kurzy vede certifikovaný lektor, který je současně magistr fyzioterapie s klinickou praxí.

 TERMÍNY:

Kurz BLACKROLL®  TRENÉR úvodní

TERMÍNY PŘIPRAVUJEME.  Cena kurzu 2990,- Kč

 

Kurz BLACKROLL®  TRENÉR ADVANCED - navazující.

TERMÍNY PŘIPRAVUJEME.  Cena kurzu 2990 Kč. Při současné registraci na oba kurzy najednou poskytujeme z ceny navazujícího kurzu slevu.

Podmínkou účasti na navazujícím kurzu je absolvování úvodního kurzu BLACKROLL Trenér v našem školícím zařízení. Při registraci na navazující kurz nám napište číslo vašeho certifikátu z úvodního kurzu,  nebo alespoň datum  jeho konání.. 

Lektor: Mgr. Michal Peroutka,CKTI a Certifikovaný Blackroll® Master Trenér pro ČR a SR

Na kurzy  potřebujete psací potřeby, sportovní oblečení a obuv.

BLACKROLL® POMŮCKY NEPOTŘEBUJETE - každému účastníkovi kurzu pomůcky potřebné pro výuku zapůjčíme.

Absolventům  kurzu poskytujeme v našem eshopu  trvalou slevu 20% ze základních cen u  pomůcek Blackroll®. Bližší informace se dozvíte na kurzu.

Na kurz se můžete přihlásit na email info@blackroll-cz.cz nebo využít přihlašovací formulář v kategorii Vzdělávání tohoto webu www.sportmedic.cz

 

 

POZOR  -  NOVINKA  PRO LAICKOU VEŘEJNOST

V případě zájmu můžeme vypsat dvouhodinový workshop, ve které vás naučíme základy používání pomůcek BLACKROLL. Kontaktujte nás prostřednictvím mailu info@sportmedic.cz