Kinesio® produkty

Kinesiotejpy značky  KINESIO® jsou výrobcem určeny pro aplikace Metody KINESIO TAPING®. Jejich vynálezcem je Dr. Kenzo Kase, autor Metody KINESIO TAPING®. Jsou tedy nedílnou součástí uvedené metody a mají vlastnosti, které umožňují provádět jednotlivé aplikační techniky. V současnosti vám nabízíme 3 typy kinesiotejpů, které se od sebe liší svými vlastnostmi a primárně jsou určeny pro odlišné aplikační techniky Metody KINESIO TAPING®. V dohledné době vám představíme další nové typy kinesiotejpů.

Kinesiotejpy značky  KINESIO®  jsou zdravotnické prostředky tř. 1. Prohlášení o shodě dle předpisu MDR 2017/745 platným pro EU.  

KINESIO® TEX CLASSIC
jsou originální KINESIO® tejpy určené pro aplikace Metody Kinesio Taping® (KTM). Jedná se o typ kinesiotejpu, který je určen pro všechny základní aplikační techniky Metody Kinesio Taping® (KTM). Je to první kinesiotejp, který vynalezl autor metody KTM Dr. Kenzo Kase tak, aby jeho vlastnosti umožňovaly dosahovat terapeutických účinků.  Účinnost tohoto typu je ověřená dlouholetou praxí v mnoha zemích světa.

KINESIO® TEX GOLD FP
jsou originální KINESIO® tejpy vyrobené podle inovované a patentované revoluční technologie v oblasti terapeutických pružných tejpů, která umožňuje využít techniky aplikace dle EDF (Epidermis, Dermis, Fascie) - novinku Metody Kinesio Taping®. Není vhodný pro aplikace s vyšším napětím. Tento typ kinesiotejpu také rozšiřuje možnost aplikace KTM u dětských pacientů nebo pacientů s velmi jemnou a citlivou pokožkou. 

KINESIO® TEX PERFORMANCE+
 jsou originální KINESIO® tejpy vyrobené podle inovované technologie, která jim zajišťuje jemnější tah a vícesměrnou roztažitelnost. Jsou vhodné pro všechny základní aplikace Metody Kinesio Taping®, nejlépe jsou využitelné pro techniky s větším napětím tejpu a svalové korekce. Tento typ kinesiotejpu je primárně určen pro ošetřování sportovců v průběhu sportovního výkonu.

Dr. Kase, autor metody KTM, spolu se svým výzkumným týmem pokračuje ve výzkumu terapeutických účinků KTM a proto se zabývá i inovováním vlastností kinesiotejpů. V současné době jsou na trhu další 2 typy

KINESIO® TEX COLD™ EDF PRE-CUT

 Kinesiotejp v tomto provedení má všechny výše uvedené vlastnosti typu tejpu Gold FP, je určen výhradně pro aplikace E-D-F, které se zaměřují na ovlivňování epidermis, dermis a fascií. Tejp je od výrobce předstříhaný, takže šetří drahocený čas terapeuta a nabízí vám vždy přesný řez tepu. V jednom balení je celkem 60 kusů předstříhaných tejpů v barvách modrá, černá a červená.

KINESIO® TEX COLD™ LIGHT TOUCH

Tento typ kinesiotejpu je dalším výsledkem klinického výzkumu. Je vyroben patentovanou technologií micro air pocket. Primárně je určen pro ošetření epidermis, dermis a fascií. Jeho jemnost a ostatní vlastnosti umožňují aplikovat kinesiotaping pacientům pediatrickým, geriatrickým a těm, kterým vzhledem k citlivosti jejich pokožky nebylo možné kinesiotaping aplikovat. Vyrábí se v jemných pastelových barvách. 

 

 

INFORMACE PRO ABSOLVENTY  kurzů KTM vedené našimi CKTI lektory  na území ČESKÉ a SLOVENSKÉ republiky

Všichni naši absolventi mohou nakupovat celý sortiment kinesiotejpů se slevou 20% ze základní ceny, uvedené v eshopu.

JAK SLEVU ZÍSKÁTE?

- zaregistrujte se, do kolonky Komentář k objednávce uveďte ABSOLVENT KURZU. V průběhu vyřizování objednávky provedeme mimo program vaši identifikaci podle databáze absolventů a mimo program eshopu přepočítáme ceny kinesiotejpů na vaší objednávce. Pokyny k zaplacení faktury dostanete až po přepočítání cen kinesiotejpů. Pro další nákupy vás v eshopu převedeme do slevové skupiny pro absolventy a při dalších nákupech již budete vidět ceny po slevě.

- pokud nakupujete bez registrace, je nutné uvádět ABSOLVENT KURZU při každé objednávce. Neregistrované zákazníky nijak neevidujeme a nemáme možnost je převést do příslušné slevové skupiny pro další nákupy. Ceny kinesiotejpů mimo program eshopu přepočítáme a vám pošleme pokyny k zaplacení s cenami po slevě. Vy ale budete při objednávání bez registrace vidět vždy základní ceny bez slevy.

PRO ZÁJEMCE ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY

Chceme zjednodušit vaše nákupy originálních Kinesio® produktů. Proto jsme se rozhodli autorizovat svého distributora pro SR.

Nyní nakoupíte originální Kinesio® produkty také u FYZIOKLINIK s.r.o. se sídlem v Bratislavě, Mlynské Nivy 61/A. K objednávaní můžete využít mail kinesio@fyzioklinik.sk

 

Zobrazit:
Řadit podle: