Kurzy KINESIO TAPING® METHOD

Jsme výhradní zástupci autora metody KINESIO TAPING® pro ČR a SR. Nabízíme vám výuku skutečné podoby metody KINESIO TAPING® podle celosvětově jednotných osnov  a podle výukovývh materiálů, vydaných autorem metody Dr. Kenzo Kase. Při výuce pracujeme pouze s originálními pružnými tejpy značky Kinesio®, které vynalezl autor metody a jako jediné jsou tedy nedílnou součástí metody  kinesiotaping..

Výuka je celosvětově organizovaná Kinesio Taping Asociation Internacional /KTAI/ a Kinesio University se sídlem v USA.   Lektoři našich kurzů jsou autorem metody certifikovaní instruktoři pro ČR a SR PhDr. Michal Peroutka, CKTI a  DiS. David Valenta, CKTI. Jsou to  fyzioterapeuti s dlouholetou praxí v oboru i praxí lektorskou.

Základy metody se naučíte ve dvoudenním kurzu KINESIO TAPING® FOUNDATIONS (používáme pro zjednodušení zkratku KTM1/2). V případě zájmu je možné pokračovat ve výuce metody v jednodeních kurzech se specializovanou  tématikou  na vybrané lékařské obory. Témata specializovaných kurzů vybíráme podle zájmu absolventů základní výuky.

Kurzy KTM jsou určeny pro lékaře, fyzioterapeuty a některé další zdravotnické pracovníky. Kurz mohou absolvovat i trenéři a kondiční trenéři, kteří v rámci vzdělávání absolvovali zkoušku z anatomie. Pro VŠ studenty vybraných oborů jsme vyjednali možnost účastnit se úvodního dvoudenního kurzu KTM1/2 ještě před ukončením studia. Podmínkou je, aby již v rámci VŠ studia absolvovali zkoušku z anatomie. Těmto studentům poskytujeme  po předložení dokladu o studiu slevu ve výši 1000 Kč. Kurzy nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Podrobnosti o metodě a obsahu jednotlivých krzů najdete na našich webových stránkách www.kinesio-czech.cz a www.kinesio-slovak.sk

TERMÍNY úvodního KURZU  KTM1/2 - KINESIO TAPING® FOUNDATIONS

15.-16.  6. 2024  Místo konání Praha, NZZ Fascia Clinic Prague, Honzíkova 670/14, Praha 10 - Dolní Měcholupy. Vstup do NZZ je z ulice Kardausova

Cena kurzu je  7500,- Kč.  Se slevou pro VŠ studenty vybraných oborů po předložení potvrzení o studiu 6500,- Kč.

Na kurz potřebujete: Ostré nůžky, sportovní spodní prádlo a vnitřní obuv

Na kurzu dostanete: Celosvětově platný certifikát o absolvování kurzu,vydaný přímo KTAI,  originální výuková skripta vydaná  autorem metody a celosvětovou KTAI se sídlem v USA a tejpy značky Kinesio® potřebné pro výuku. Absolventi dostanou po kurzu přímo od KTAI specifický kód, který jim umožní 60-ti denní přístup do databáze KTAI na webu www.kinesiotaping.com. Kurz není zakončen zkouškou. Absolventi mají možnost v případě zájmu složit zkoušku online formou a získat mezinárodně platný certifikát CKTP (praktik). Tento online test vyhodnocuje  přímo KTAI v USA. Podrobnosti se dozvíte na kurzu od lektorů. Absolventům kurzu ze Slovenské republiky jsou započítány kredity dle vyhlášky MZ SR č. 74/2019.

Účastníci mají možnost zakoupit se slevou během kurzu Kinesio® tejpy pro svou potřebu. Našim absolventům dále poskytujeme trvale slevu z cen,  uvedených v našem eshopu www. sportmedic.cz.  Kinesiotejpy značky KINESIO® jsou zdravotnické prostředky tř. 1. V jiných obchodech je nehledejte. Jako výhradní dovozci produkty značky Kinesio®  v souladu s požadavky držitelů autorských práv, OZ a patentů nedodáváme do ostatních obchodů, aby nebyly nabízeny vedle mnoha svých napodobenin.

SPECIALIZOVANÝ jednodenní KURZ - Téma  Specialty Sports/ Orthopedic.

TERMÍN PŘIPRAVUJEME.  Místo konání Praha, NZZ Fascia Clinic Prague, Honzíkova 670/14, Praha 10 - Dolní Měcholupy. Vstup do NZZ je z ulice Kardausova

Cena jednodenního kurzu je 4500 Kč. Výuka probíhá v době od 9-18 hodin. Podmínkou účasti je absolvování kurzu KTM1/2, zájemce dokládá odesláním kódu z certifikátu za tento kurz  spolu s registrací. 

V tomto kurzu se naučíte jak a proč využívat jednotlivé techniky/aplikace KTM v návaznosti na ošetření měkkých tkání a posturálních disfunkcí. Naučíte se integrovat KTM do rehabilitačních plánů již od vzniku úrazu, v průběhu rehabilitace až po návrat k běžné pohybové aktivitě. Naučíte se volit optimální řešení v jednotlivých fázích hojení. Osvojíte si nejaktuálnější trendy  KTM v návaznosti na aktuální poznatky sportovní mediciny.

Přihlásit se můžete na emailu info@kinesio-czech.cz  - uveďte titul, jméno, příjmení, datum narození, profesi a fakturační adresu. K přihlášení můžete použít také přihlašovací formulář v Kategorii Vzdělávání tohotio webu www.sportmedic.cz. U navazujících kurzů uveďte vždy kód z certifikátu předchozího kurzu.