Kinesio® Equine - Zelená

Kinesio® Equine - Zelená

Výrobce: Kinesio Holding Corporation, USA
Model: EKT 38024
Rozměr: 5m x 5cm
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 340,00 Kč
Bez daně: 280,99 Kč

Tento originální kinesio tejp pro koně je dalším vynálezem Dr. Kenza Kaseho a jeho týmu. Je to výsledek dlouholetého výzkumu zeměřeného na odlišnou anatomickou stavbu a metabolismus koní.
Při výrobě byla použita patentovaná nanodotyková technologie tkaní, která spolu s dalšími unikátními vlastnostmi umožňuje dosažení terapeutických účinků kinesio tapingu a současně zajišťuje bezpečnost a zdravotní nezávadnost pro koně.

Kinesio® Equine tejp je určen k aplikaci na kůži a chlupy. Díky silnější adhezivní schopnosti tejpu dochází ke stimulaci jednotlivých folikul chlupů. Tato stimulace se přenáší do hlubších tkáňových vrstev, ovlivňuje lymfatický a myofasciální systém. Tím dochází k podpoře a urychlení autoreparačních schopností organismu.
Při odborně správné aplikaci pomáhá kinesio tejp především při redukci otoků, podporuje léčbu přetížených kloubů a svalů a působí jako prevence před poraněním pohybového aparátu koně.


Základní vlastnosti:
Tejp je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny. Lepidlo je naneseno celoplošně a má silnější adhezivní schopnosti. Lepidlo je  bez akrylátů a bez latexu. Použitá barviva i lepidlo jsou vyrobeny z přírodních materiálů, takže nepoškozují trávení koně.
Tejp je lehký, prodyšný, voděodolný, hypoalergenní. Technologie výroby odrazuje koně od pozření tejpu.
Tejp je určen k celodennímu nošení, počet dní podle diagnózy a zvolené aplikaci. Neomezuje volný pohyb koně.

POZOR: Kinesio® Equine tejp je zakázáno používat pro aplikace na lidi!
POZOR: Kinesio® Equine tejp nenahrazuje veterinární péči o koně. Před aplikací je nutné veterinární vyšetření. Výrobce upozorňuje na to, že aplikace tejpu bez znalosti metody Kinesio® Taping Equine nebo aplikace laikem je pouze na vlastní nebezpečí.

Tejp se aplikuje na suchou, čistou, nemastnou kůži a chlupy. Před aplikací je třeba provést na malém kousku kůže test na sensitivitu.
Při aplikaci je nutná pomoc další osoby, která drží koně. Po aplikaci je třeba pro koně zajistit alespoň 1 hodinu klidu bez sportovních výkonů.
Expirační doba je uvedena na každém balení tejpu. Tato doba platí pouze při dodržení předepsaných skladovacích podmínek - to je sucho, teplota 10-30 stupňů Celsia, zákaz vystavování slunečním paprskům.

Jsme výhradními dovozci a distributory pro ČR

Další barevné varianty