VITALITY FLOSSING

VITALITY FLOSSING a elastické pásky FLOSSBAND

 

 

Flossing je název pro techniky, při kterých dojde specifickým kruhovým omotáváním ošetřovaného segmentu pohybového aparátu elastickou latexovou páskou /Flossband/ k jeho kompresi. Díky této kompresi lze dosahnout velmi rychlého terapeutického efektu při ošetření bolestivých stavů kloubů a měkkých tkání.

Autorem tohoto konceptu je americký fyzioterapeut  a Crossfit trenér Dr. Kelly Starrett. Ve spolupráci s předními experty z oblasti sportovní fyzioterapie a společnosti ARTZT  GmbH metodu dále rozvíjí německý fyzioterapeut, osteopat a pohybový specialista Sascha Seifert a německý atletický trenér, výzkumný pracovník z oblasti sportovního tréninku Dominik Suslik. Stali jsme se autorizovaným zástupcem  společnosti ARTZT GmbH pro ČR a SR s právem  organizovat  zde odborné vzdělávací kurzy. Výuku vedou certifikovaní lektoři Mgr. Michal Peroutka nebo Bc. Kateřina Petrásková. Podrobnosti ke kurzům a termíny naleznete v kategorii Vzdělávání.

 Jsme také výhradním distributorem  Flossbandů, které vyrábí společnost ARTZT GmbH. Tyto elastické pásky naleznete v našem obchodě v kategorii Ostatní produkty